Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co wy w ogóle wypisujecie boże nic o Tym nie wiecie ;./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co a ku rwa czym różnią się ludzie ze wsi od tych z miasta Ty jesteś jakimś dupkiem zapatrzonym w siebie i gówno o tym wszystkim wiesz nie znałęś ich nic o nim nie wiesz to jak masz ku rwa jescze czelność sie wypowiadac na taki temat a tak w ogole to ludzie ze wsi są tacy sami jak każdy inny ty jeba*ny rasito ;/;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że co a ku rwa czym różnią się ludzie ze wsi od tych z miasta Ty jesteś jakimś dupkiem zapatrzonym w siebie i gówno o tym wszystkim wiesz nie znałęś ich nic o nim nie wiesz to jak masz ku rwa jescze czelność sie wypowiadac na taki temat a tak w ogole to ludzie ze wsi są tacy sami jak każdy inny ty jeba*ny rasito ;/;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka napisał:
że co a ku rwa czym różnią się ludzie ze wsi od tych z miasta Ty jesteś jakimś dupkiem zapatrzonym w siebie i gówno o tym wszystkim wiesz nie znałęś ich nic o nim nie wiesz to jak masz ku rwa jescze czelność sie wypowiadac na taki temat a tak w ogole to ludzie ze wsi są tacy sami jak każdy inny ty jeba*ny rasito ;/;
uspokój się , popieram że w mieście też idiotów nie brakuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
Zgadzam się z Tobą, ale mysle ze Pan Głowacki tez ma w tym troche racji, ta szosa ma złą sławę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze od wsi to wara!!!! po drugie znałam troche kierowce...on sam sie o to prosił...to nie pierwszy taki jego popis hmmm...wpdka...pił, siadał za kierownice i pedał w podłogę....TO JEGO WINA I BEZMYŚLNOŚĆ!!!! ZGADZAM SIĘ!!! tylko z etym razem nie uszedł z życiem tak jak zwykle...odebrał życie kumplowi i WŁASNEMU BRATU!!!! Zabił dziecko własnych rodziców....to straszne....ale doigrał się w końcu...to było do przewidzenia ze jak dorwie nową bryke to będzie nią szpanował i w końcu wyląduje w rowie albo na drzewie....to jo gł. jego wina ale prosze was...on nie żyje i nie oczerniajcie jego i jego rodziny!!!! On już zapłacił za swoje winy najwyższą ceną...dajcie mu spoczywać w pokoju wiecznym.... A ta dziewczyna to moja znajoma....hmmm...on tez zawiniła...nie chce jej obrażać ale na zbyt dużo sobie pozwała. Każda impreza, ognisko, dyskoteka musiała być przez nią zaliczona...no i chłopaki tez. Mimo to myślałam ze ma więcej rozumu i naprawdę nie wiem dlaczego wsiadła z nimi:( przecież oni napewno po imprezie byli nietrzeźwi a ona dobrze o tym wiedziała...przykro mi strasznie z tego powodu ale mogła bardziej myśleć rozumem a nie tym ze fajny koleś z niezłym gadaniem i autkiem zaprasza ją na przejażdżkę...cieszyła się ale nie wiedziała jak top się dla niej skończy... a ta droga to naprawdę jest pechowa....moja kumpela z klasy tez kieyś miałą tam drobny wypadek...a kilka lat temu też doszło w tamtych okolicach do strasznej tragedii...też zgineło chyba z 3 osób....Kasiu mam nadzieje ze wyjdziesz z tego....Nie myślcie o ich aż tak źle to tylko młodzi ludzie smi kiedyś tacy byliście....albo przynajmniej podobni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczuszka napisał:
nie chce jej obrażać ale na zbyt dużo sobie pozwała. Każda impreza, ognisko, dyskoteka musiała być przez nią zaliczona...no i chłopaki tez.
Piszesz żeby nie oceniać, a sama to robisz... Nie wszystko jest takie jak wygląda a najłatwiej jest kogoś szybko ocenić na podstawie plotek lub insynuacji... Przede wszystkim każdy odpowiada za siebie, więc nie oceniaj innych, jeżeli nie wiesz czegoś w 100%- a taką pewność można mieć tylko o samym sobie. Czy chcialabyś żęby ktośpróbowal zaglądać do Twojego prywatnego życia...?! Chyba nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy potrafią tylko oceniac to co zrobi inna osoba.....takie coś przecież może zdarzyć się każdemu z nas... nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną wypadku...a inne osoby już "wiedzą" niby to co się stało,żeby mieć temat do plotek..... Tak bardzo szkoda mi osób najbliższych tych chłopaków i znajmych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze nie znałam jej w 100% ale wiem bo widziałam mniej więcej co robiła i jak się zachowywała....Zmarała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=ndsqoX4oFvE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A DLA WIADOMOŚCI KASIA CIĄGLE ZYJE!!!! JEJ MÓZG OBUMARŁ TYLKO SERDUSZKO JEJ JESZCZE BIJE ((( AJ MAŁA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj podczas mszy zmarla kolejna ofiara wypadku, dziewczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PRAWDA BO ŻYJE...KSIĄDZ DOSTAŁ ZŁĄ INFORMACJE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście okropni ja ich znałam to byli wspaniali młodzi ludzie i ku*** niech nikt ich nie obraza bo nikt ich nie zna a jeden głupi wypadek wiem ze to co zrobili było bezmyślne ale nie mozna ich obrazac.Kim wy jestescie?Jkaie macie prawo?????Nikt zadnego z nich nie zmuszał i na siłe do tego samochodu nie ciągnoł sami weszli wiedzieli jak on jezdzi nie musieli z nim jechac.2lata temu zginął tam tez mój kolega........PJD i kogo mam za to winic???????????Jestescie banda kretynów bez zadnej litosci po prostu piszecie aby pisac a ile razy wy mieliscie takie zdarzenie nie powiem ze wszyscy ale czesc napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ilu z was tak stosuje sie do przepisów drogowych????????No ilu????Jestescie głupia banda aroganckich i egoistycznych ludzi o ile mozna was tak nazwac!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jakis idiota chcial sie popisac tak i pozabijal ludzi. i siebie. co bez muzgu czlowiek byl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia co się stało to się nie odstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej będzie jak wszyscy sie zamkniecie... ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno... poprostu moze niektórych z Was Bóg trzyma na poprawe a ich nie musiał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
połowa z was to same deb***e i idioci Łatwo oceniać ludzi jak się ich nie znało i takie durnoty wypisywać na ich tematy założę się że nikt z was nie jest idealny a co do wypadku nikt nie wie co się na prawdę stało bo kierowca szybko nie jechał bo 150 na exspresówce i do tego pod górę i był czeźwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE RAZ JAK KTOS MI KIEROWCE OBRAZI TO JA GO ku*** ZNAJDE ALE ON BĘDZIE BIEDNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ps.na kierowce złego słowa zebym więcej tu nie przeczytała, nie raz z nim jezdziłam i rozmawiałam o róznych sprawach, wyszło jak wyszło trudno..." !!! dobrze że ten je***y kierowca zginął bo jak by przeżył to bym sku***syna gołymi rękami udusił sukinsyna pier***onego je***y zabił Kasie, jak bym go dorwał to by szmaciarz wyglądał jak ten jego samochód !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...